Řezání laserem

 

Nabízíme profesionální řezání laserem pomocí nejnovější generace strojů. Jejich technologická pokročilost umožňuje precizní a účinné řezání. Zpracovávané materiály: nerezová ocel, běžná ocel a hliník. Připravujeme nabídky na základě technických výkresů. Můžeme pracovat na materiálech dodaných zákazníkem, jakož i na vlastních. Řezání laserem provádíme ve výrobní hale v Bydhošti, služby však jsou poskytovány pro zákazníky z celého Polska.

Řezání laserem v BG Technology znamená především:

  • velmi vysokou kvalitu a přesnost

  • vysokou opakovatelnost práce

  • krátkou dobu realizace objednávek

  • možnost řezání libovolných tvarů

Laserové řezání je moderní metoda zpracování s podobnými rozměrovými parametry jako klasické mechanické obrábění. Základní rozdíl spočívá v používaném řezacím prostředku, kterém v případě laserového řezání je horký laserový paprsek a technický plyn s vysokou čistotou. V závislosti na používaném zařízení (zejména jeho výkonu) se řezání provádí třemi metodami: spalováním, tavením nebo sublimací.

Řezání laserem je jedním z nejmodernějších způsobů zpracování, díky kterému lze řezat prvky z ocelových a nerezových plechů, jakož i z hliníku, titanu, mosazi a mědi. Díky mimořádně vysoké rychlosti řezání umožňuje tato technologie získat velmi vysokou kvalitu na okrajích materiálu. Tímto způsobem je možné získat prvky, které nevyžadují další časově náročné dokončovací zpracování. Proces je podporován nejmodernějším softwarem a digitálním ovládáním, což přispívá k vynikající přesnosti 0,1 mm.

Laserové řezání šetří nejen čas, ale i materiál. Tato metoda umožňuje nejúčinnější umístění řezaných prvků, což pomáhá maximálně využit materiál. To má vliv na výrobní náklady, které se snižují.

Ideální opakovatelnost tvarů

Technologie, která využívá laserové řezání, umožňuje řezat i ty nejsložitější tvary. Můžeme získat libovolný počet stejných prvků, které vždy zajišťují příslušnou opakovatelnost tvaru.