Svařování

 

Poskytujeme svářečské služby při dodržení všech norem zajišťujících vysokou kvalitu svarů. Používáme jak materiály zákazníka, tak i zakoupené námi, v souladu s projektem. Naši zákazníci získají profesionální službu díky našim zaměstnancům, kteří mají bohaté zkušenosti a veškerá oprávnění. Vynakládáme veškeré úsilí, aby námi poskytované svářečské služby byly pro Vás co nejlevnější.

Metody svařování používané v TG Technology:

  • metoda TIG v ochranné atmosféře argonu

  • metoda MIG

  • svařování elektrodou

Svařované materiály: konstrukční ocel, kyselinovzdorná ocel

Naše výrobní hala se nachází v Bydhošti (Polsko), ale poskytujeme služby pro zákazníky z celé Evropy.

Svařování je spojování kovových prvků za použití tepelného zpracování. V praxi se povrchy prvků ohřívá až do okamžiku roztavení. Potom jsou spojovány pomocí přídavného materiálu. Po odstranění zdroje tepla se kovy ochlazují, tuhnou a jsou trvale spojeny.

Svařování metodou TIG – tento typ svařování se nejčastěji používá pro svařování trubek a tenkých plechů. Je používán v mnoha průmyslových odvětvích, protože jsou svary čisté a kvalitní. Při svařování se nevytváří žádná struska, díky čemuž je svar čistý a nevyžaduje žádné čištění. Další výhody této metody jsou např. dobré pevnostní parametry, žádné svařovací neslučitelnosti, možnost spojování různých materiálů, žádné rozstřiky, snadná kontrola svařovací zóny.

Svařování metodou MIG – nejpopulárnější svařovací metoda v řemeslných dílnách. Její výhodou je především vysoká univerzálnost. Lze svařovat různé materiály v různých polohách. Mezi výhody patří také vysoká účinnost provozu, a tímto i nižší náklady na svařování. Tato metoda umožňuje mechanizaci a automatizaci prací. Kromě toho zaručuje vysokou kvalitu svarů.

Svařování obalenou elektrodou – výhodou této metody je možnost svařování za jakýchkoliv podmínek (vítr, výška, pod vodou), jakož i vysoká kvalita svarů. Touto metodou lze svařovat různé druhy kovů.